Dube Bilişim & ReferanslarDube Bilişim, ileri düzey yazılım projeleri üretmek ve bu alanda markalaşmış bir şirket olmak üzere kurulmuş bir şirkettir. Dube Bilişim kurulduğu andan itibaren bölgesinde markalaşmış bir şirket olarak da ön plana çıkmaktadır.

Dünya'da ve ülkemizde en hızlı büyüyen sektörler içerisinde yer alan Dube Bilişim, projeleri ilede ön plana çıkmaktadır. Geliştirmekte olduğumuz, projelerimiz ile de kısa süre sonra hizmet vermek için çalışmalarımız sürdürülmektedir.
Vodafone

Vodafone

Kurumsal Satış Ağı

Vodafone kurumsal satış ağı B2B, Dube Bilişimi seçerek referansları arasına girdi.Vodafone, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak ürünleri temin etmek için büyük bir tedarikçi ağıyla iş ortaklığı yapıyoruz.

Sürekli olarak ürün çeşitliliğimizi arttırmak, bayilerimiz ile işbirliği yapmak ve yeni tedarikçiler ve üreticilerle birlikte çalışma imkanı oluşturmaya çalışıyoruz.
Siteye Git...
Ürünsepeti

Ürünsepeti.com

E-Ticaret Sitesi

Ürün Sepeti, genç yeteneklere daima kapısını açık tutan bir işletmedir. Bilgisayar başında çalışmaktan keyif alan, sabırlı ve güleryüzlü olan, deneyimlerine güvenen ve en önemlisi işine ve verdiği hizmete saygı duyan kişiler daima Ürün Sepeti'ne iş baş...
Siteye Git...
Tepsicim.com

Tepsicim.com

E-Ticaret Sitesi , SEO , Sosyal Medya

Ürünlerimiz: Ekmek Tavası (Düz Delikli), Alüminyum Pizza Tepsisi, Alüminyum Kesme Tepsi, Alüminyum Köşeli Yemek Tepsileri, Alüminyum Köşeli Baklava Tepsileri, Alüminyum Künefe Tepsileri, Alüminyum Poğaça ve Börek Tepsileri, Alüminyum Yuvarlak Baklava Tepsileri, Alüminyum İnce Yuvarlak Tepsi, Alüminyum İnce Baklava Tepsi, Alüminyum Yuvarlak Tepsi, Alüminyum Disk, arasında bulunmaktadır.
Siteye Git...
Ucuzbudur.com

Ucuzbudur.com

E-Ticaret Sitesi

Ucuzbudur.com olarak internet üzerinden yapılan alışverişlerde en önemli unsurların hızlı teslimat, ekonomik fiyat, kaliteli destek, sanaldan öte fiziken ulaşılabilirlik, iletişim araçları ile kolay ulaşılabilirlik ve koşulsuz müşteri memnuniyeti olduğunun bilinci ile tüm bu beklentileri karşılamaktayız.
Siteye Git...
Modadek.com

Modadek.com

E-Ticaret Sitesi

Modadek.com moda dekorasyon alanında çığır açan, yenilikçi, Türkiye'de bu hususta ilk olmanın haklı gururunu yaşayan çevrim içi alışveriş mağazasıdır.

Özel Baskı Duvar Kağıdı

Binlerce profesyonel fotoğraflar arasından dilediğinizi seçebilir, istediğiniz ölçüye getirebilir ve özgürce baskı alanını kırpabilirsiniz.
Siteye Git...
Mindbutik.com

Mindbutik.com

E-Ticaret

Mindbutik ile biz, seyahat aksesuarları alanında yenilikçi ve şık bir Türk markası olma hedefiyle yola çıkıyoruz.

Günümüzde piyasadaki bir çok ürün, fonksiyonelliği ile ön plana çıkıyor. Biz ise, fonksiyonelliğin yanı sıra, ürünlerimize modayı, stili, duyguları ve özellikle de eğlenceyi ekledik!
Siteye Git...
Toptancikapinda.com

Toptancikapinda.com

E-Ticaret

Toptancikapinda.com 2011 yılından bugüne kadar ziyaretçilerine sıradışı indirimlerle ürünler sunan b2b e-ticaret sitesidir.

Satılan ürünlerin büyük bir kısmını toptancikapinda.com'un kendisi ithal eder, bu operasyon sayesinde toptancikapinda.com ziyaretçilerine gerçekten indirimli fiyatlar ve memnun edici bir satış sonrası destek sağlamaktadır.
Siteye Git...
marinfirsat.com

Marinfirsat.com

E-Ticaret

İnternet ortamında farklı sektörlerde hizmet sağlayıcı firmalar; ürün portal siteleri, grup satış siteleri, 2.el ürün ve fırsat siteleriyle ürün ve hizmetleri, sayısı milyonları bulan son kullanıcılara ulaştırmaktalar. Ancak hiçbiri deniz ürünlerine özel bir sunum yapmamaktadır.
Siteye Git...
www.ankastrend.com

Ankastrend.com

E-Ticaret

"Modern Zamanların Ankastre Düşleri" ankastrend.com Ankastrend.com ,2009 yılında ankastre ev ürünlerinin online satışında ‘referans site’ olma iddiasıyla kurulmuş ve bu amaçla gelişimini devamlı sürdürmekte olan Türkiye’nin en dinamik satış sitesidir.

Gücünü ,bünyesinde kurulduğu yapı malzemeleri sektörünün en köklü ve kurumsal firmalarından biri olan Sayitoglu Yapı Malzemeleri Pazarlama Ticaret Ltd. Şti. ‘ den almakta ve 50 yılı aşkın bilgi birikimi avantajı ile iddiasını sürdürmektedir.
Siteye Git...
hasiroglugurme.com

Hasiroglugurme.com

E-Ticaret

Haşiroğlu Tarhana Fabrikası 1991 yılında Kahramanmaraş'ta kuruldu. O tarihte herkes kendi tarhanasını imece usulü ile kendi evinde yapıyordu.Haşiroğlu ilk kez bir endüstriyel üretim tesisi kurarak Kahramanmaraş tarhanasının gelişimine katkı sağladı.
Siteye Git...